Сівалка зернова СРЗ-5,4
Показать телефон
Сівалка зернова модернізована СРЗ-5,4 призначена для рядового посіву зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес та інше), зернобобових культур (горох, квасоля, соя та інше) з можливістю одночасного внесення добрив та висіву мілкосімяних культур-ріпак, гірчиця, люцерка.

10 причин купити сівалку СРЗ-5,4:

1. При середній врожайності пшениці біля 30 ц/га новенька сівалка СРЗ-5,4 окупиться вже після першого сезону з площі біля 50 гектар. Далі – чистий прибуток!
2. Зроблена українцями для українців. Всім відома СЗшка, адаптована до наших умов, а значить вона сіє в тих умовах, де в 6 разів* дорожчий John Deere чи Great Plains не здатні працювати взагалі (не кажучи вже про їх вітчизняні клони…)
3. СЗТ+СЗ=СРЗ. Сіяти ріпак, гірчицю, люцерку… тепер простіше простого, оскільки в новій сівалці СРЗ використано подвійну металокерамічну катушку. Її контрукція не травмує зерно та має значно більший термін експлуатації.
4. Посівна пройде швидше! Збільшений в 1,5 рази бункер зменшує на 50% кількість зупинок на дозавантаження.
5. Прикатуючі катки забезпечать рівномірність посіву та дружність сходів, а класичні пальцеві загортачі дозволять ще раніше вийти в поле.
6. Витрати пального зменшаться на 12,3% завдяки новому сошнику зі зміщенням 6 мм., котрий краще лізе в грунт та прорізує рештки на полі.
7. Переїзди між полями – це легко, завдяки транспортному пристрою нового зразка.
8. Технологія порошкового фарбування бельгійською фарбою гарантують довговічність та товарний вигляд сівалки на довгі роки.
9. Гарантована БЕЗКОШТОВНА доставка із заводу-виробника та 365 днів гарантії на всю сівалку.
10. Купуйте українське! Підтримай вітчизняного виробника!
Пока нет комментариев
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!
Похожие объявления
100 000 грн